O nás

Firma CONSULT s.r.o. byla založena v prosinci roku 1994 čtyřmi společníky jako společnost s ručením omezeným.

Hlavními předměty naší činnosti jsou od jejího počátku  ekonomické poradenství a vedení účetnictví podnikatelským subjektům.

V současnosti poskytujeme kompletní ekonomický servis několika desítkám fyzických a právnických osob z okolí Chrudimi, Pardubic a Vysokého Mýta. Jedná se zejména o zpracování daňové evidence a podvojného účetnictví, mzdové a personální agendy firem do 25 zaměstnanců, poradenství při založení společností, vyhotovení všech druhů daňových přiznání. Samozřejmostí je spolupráce s několika daňovými poradci a auditory, kteří zajistí odklad placení daní a pomohou při jednání s finančními úřady. Na přání klienta doporučíme likvidátora nebo zprostředkujeme právní pomoc.

Aby byl výčet služeb opravdu kompletní, nesmíme opomenout zhotovení podnikatelských záměrů a podkladů při žádosti o úvěr.

Standardním komfortem, kterým své klienty zahrnujeme je poskytování poradenské a konzultační služby v průběhu roku při strategických rozhodnutích spojených s podnikatelskou činností, orientace v daňových a účetních zákonech a základních právních předpisech.

Od roku 1998 jsme začli rozvíjet svou další neméně vyznámnou aktivitu, kterou je  výroba a distribuce vánočních a novoročních přání.

V počátečních letech jsme nabízeli zákazníkům asi třicet druhů novoročenek, dnes je to více jak čtyřnásobek. Oblíbené jsou zejména jednoduché, kvalitní a přesto velmi levné kartičky. Pro náročné klienty je tu široký výběr skládáných přání z luxusního papíru nejrůznějších motivů, spojených s netradičním tvarem, doplněných například o  kalendář, recept na dobré vánoční jídlo.

Na přání zákazníka zaměstnanci firmy opatří novoročenky dotiskem loga, libovolným druhem textu,  zvolenou barvou (nebo kombinací barev), vše v prvotřídní kvalitě a krátkém dodacím termínu.

Od roku 2002 spolupracuje Consult s. r. o. s „Nadačním fondem Kapka naděje.“

Část zisku z každého prodaného kusu novoročenky odvádíme na pomoc dětem s poruchou krvetvorby,  které pomoc nás všech velmi nutně potřebují.  Věříme, že toto spojenectví bude trvat co nejdéle, a že společnost tak bude tvořit nejen zisky a investovat do dalšího rozvoje, ale bude se moci o část svých vydělaných peněz podělit s někým, kdo je potřebuje daleko naléhavěji.

Našimi spokojenými zákazníky jsou jak desítky regionálních firem, pro její ekonomické aktivity, tak i tisíce dalších odběratelů z celé České republiky díky prodeji vánočních a novoročních přání.